Power Supply for X3400 X3500 670W 24R2719 24R2720 DPS-670BB A Fully Tested
SKU: AC-D563QN27P1O
Verified Shop Reviews on
Price
Free shipping
discount
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Rating Power: 601W - 700W