Mabuchi 370 DC motor RF-370C 19190 6V 7.2V 12000RPM highs speed motor Sorento for Subaru KIA IX45
SKU: AC-MR02XY7Y30V
Verified Shop Reviews on
Price
Free shipping
discount
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Voltage: 12V