SKU: AC-QPE7Z61PXO1
Verified Shop Reviews on
Price
Free shipping
discount
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Rating Power: 150W - 250W
  • Package: Yes
  • Output: 12V